O mne

Som Ivica. Žena, ktorá si plní dievčenský sen... Na začiatku bol sen. Sen o kreativite. Sen o originalite. Sen o nadšených ženách nosiacich moje sukne a doplnky. Sen o nekompromisnom krajčírskom spracovaní. Sen o nápaditých farbách a strihoch s využitím kvalitných materiálov. Sny sa majú plniť. Som tu. RIVICA DESIGN BY IVICA

Komu sú určené moje produkty?

Moje osobné motto znie "Aby žena bola ženou". Tvorím pre modernú a sebavedomú ženu, ktorá chce vyniknúť, chce byť originálna (vlastniť kúsok, ktorý má len ona!) a pri všetkých svojich každodenných povinnostiach chce byť zároveň elegantná a ženská.

SUKŇA je najuniverzálnejším kúskom ženského šatníka. Ak treba, zakryje to čo má, správny strih zvýrazní Vašu ženskosť, je pohodlnejšia ako nohavice a navyše sa dá skombinovať na X spôsobov. 

Tá istá sukňa sa dá využiť na rôzne príležitosti. Raz si k nej dáte blúzku a lodičky do práce,  inokedy tričko a tenisky na stretnutie s kamoškami alebo na prechádzku s deťmi. A čo tak sukňa na špeciálnu príležitosť (ples, svadba)? Môžete ju nosiť viackrát a pritom v rodinnom fotoalbume nebudete stále v tom istom outfite, keď k nej zvolíte vždy iný top ;-)   

Vysukni sa!

#VYSUKNISA s @RIVICA.sk