Ako som pripravila nové farbičky...

Ako som pripravila nové farbičky...

Je veľmi ťažké vybrať spomedzi farieb tie obľúbené. Určite viete, že vnímanie farieb je subjektívne. Že oranžová pre ženu môže byť pomarančová, tekvicová, mrkvová, korálová, lososová, paradajková... (a môžeme polemizovať nad ich odtieňmi) no a muž vidí len oranžovú ;-)

A keďže niektoré z dám sa boja vzorov, práve preto som v jesenno-zimnej kolekcii (AW 2017) pripravila aj jednofarebné suknice na každú príležitosť. Sú vyrobené z pevnej 100% bavlny s certifikátom OEKO-TEX® 100.

Spomedzi trojičiek sa stala veľmi obľúbenou suknica hlavne v žltej a v tmavozelenej farbe, za nimi však nezaostáva ani modrá ;-) a preto som pripravila aj ďalšie farbičky... Pribudli oranžová, zelená (trávovo-zelená), červená i klasická čierna.

LS2_1610-PSjpg

LS2_1639jpg

LS2_1561jpg

No a ak by si niektorá z Vás nevedela vybrať, tak čaká aj sivá, béžová, bordová či tmavomodrá.

Samozrejme ku každej suknici sú pripravené pre pánov motýliky, aby všetci videli, že k sebe patríte ;-)

Vysuknite sa! Odporúčam kombinovať s bielou / čiernou košeľou, kľudne i vzorovanou - s jemným vzorom, pásikmi, kvetmi, či rôznymi aplikáciami. Jednofarebnosť sukne dovolí naozaj čokoľvek, i mašľu okolo krku ;-) Takto sa môžete nahodiť do práce, na pohovor, na maturitu, do divadla ... kde potrebujete byť trošku formálnejšia. No a po práci si ju môžete nakombinovať i s tričkom, koženou / rifľovou bundičkou a k tomu martensky, tenisky alebo balerínky.

Prajem príjemné suknenie!

I.